NJF - toppbildeNJF - toppbildeNJF - toppbilde
Judo.no > Administrativt > Nyhets-feed
Nyheter fra Judo.no på din nettside

RSS Syndication

[Valid RSS]
Add to Google

RSS (Really Simple Syndication) er et eget format for utsending av tekst. De er basert på XML, og er enklere å tilpasse for deg enn vanlige HTML-sider. Du kan ha NJFs nyheter på din egen side, eller lese dem direkte i nettlesere, som Opera, Firefox, Internet Explorer 7, eller egne programmer, som FeedReader.

Bruk linken;
http://feeds2.feedburner.com/judono

Noen regler gjelder ved bruk av RSS og JS fra Judo.no:
1. Innholdet er fritt frem for bruk på ikke-kommersielle nettsider. Annen bruk må avklares først. Kontakt webmaster@judo.no
2. Du kan ikke bruke nyhetene på sider med rasistisk, pornografisk eller innhold som bryter med norsk lov.
3. Tekstene fra Judo.no kan ikke endres. Vi vil ikke varsle deg om vi endrer på RSS-leveransene våre. Vilkår for bruk kan også endres.
4. Du kan ikke uten videre legge ut eventuelle bilder som følger med RSS-feeden fra Judo.no. Bruk må avtales: webmaster@judo.no.
5. Alle saker som legges ut skal lenkes til Judo.no. Nyhetene skal merkes at de kommer fra Judo.no.

JavaScript
Du kan legge inn de siste nyhetene fra Judo.no på din egen hjemmeside. Hvis du kan litt HTML fra før av, er det enkelt å gjøre dette. Følg anvisningene som står under den du vil bruke.
De som leser hjemmesiden din må ha JavaScript slått på i nettleseren sin for å se nyheten fra Judo.no (de fleste har det).


BLOGGER PÅ JUDO.NO

ANDRE JUDONYHETER

- Juni deadline for judohall
– Kjem me ikkje i gang i løpet av mai er eg redd me må skrinleggja heile prosjektet.
(Sunnhordland, 26/04-2013)

- Se Emil André teste judo
(Ringerikes Blad, 26/04-2013)

- Skadd etter hjemmeseier
(Levangeravisa, 22/04-2013)

- Judogull til Sebastian
(DittOslo, 16/04-2013)

- Tok NM-sølv i judo
(Fosna-Folket, 09/04-2013)

[Se hele arkivet]