Telefon: 21 02 98 20
Epost: judo@nif.idrett.no

Øvrig kontaktinformasjon.

Ansatte

Stine Lastein
Generalsekretær
Stine Lastein
Epost: stine.lastein@judo.no
Tlf: 93441760
Ansvar: Kontor- og personalledelse, økonomi og regnskap, IT, pressekontakt, lov og forvaltning, ansvarlig redaktør, representasjon, saksforberedelse styret, personvern, antidoping, para-judo.


Organisasjonsansvarlig
Lill Merethe Tjeldvoll
Epost: lill.tjeldvoll@judo.no
Tlf: 45253401
Ansvar: Digitale tjenester, reise- og logistikkansvarlig, landslagskoordinator, kommunikasjon/informasjon, arrangementer, idrettsbutikken, klubbrapportering, forsikring/lisens.


Utviklingsansvarlig
Sven Sødal
Epost: Sven.Sodal@judo.no
Tlf: 91146719
Ansvar: Trenerutvikling, klubbutvikling, regioner, para-judo, barne- og ungdomsidrett, stevnevirksomhet, dommeraktivitet, ungdomsmedvirkning, utdanning, graderingsvirksomhet, kata.

Landslaget: Per Vestli
Sportssjef
Per Vestli
Epost: per.vestli@judo.no
Tlf: 41930497
Ansvar: Toppidrett, støtteapparat, talentutvikling, budsjett, rammevilkår, profilering, media, Olympiatoppen, antidoping.

Landslaget: Martin Thiblin
Landslagstrener
Martin Thiblin
Epost: martin.thiblin@judo.no
Tlf: 41438912
Ansvar: Sportslige planer, landslag, talentutvikling, regionutvikling, treningsoppfølging.

Norges Judoforbund

Postadresse:
Postboks 5000, 0840 Oslo

Besøksadresse:
Ullevål Stadion
Sognsveien 75K, 0855 Oslo

Judo.no

Ansvarlig redaktør:
Stine Lastein

Kontaktinformasjon

Serviceinformasjon

Sosiale medier