Hopp til innholdet
Navigering: Hjem » Talentutvikling » Nytt fra Sportsavdelingen

Nytt fra Sportsavdelingen

Siden det ble kjent at Carin Hamnlund sa opp sin stilling som trenerutvikler og sportssjef, har vi jobbet med å få på plass løsninger for å sikre videreføring av hennes ansvarsområder.

Vi kan nå informere om at Tore Fauske Haugen inntil videre vil ta over arbeidet med Utviklingsmiljøene. Han vil også overta rollen som Sportssjef. I første omgang skal det gjøres evalueringer av tidligere arbeid, og basert på dette utarbeides handlingsplaner for tiden fremover.

Før jul vil Forbundsstyret så avgjøre hvordan arbeidet i NJF skal organiseres og hvordan oppgaver skal fordeles.

Tore jobber fra før som prosjektleder i Trenerprosjektet, og har allerede rukket å stifte bekjentskap med mange i NJF, både utøvere, trenere og ledere. Vi ser nå fram til et utvidet engasjement som også omfatter talentutvikling og toppidrett.